Hlohovec.info

1. Celte Vigo nepomohla ani kompletná porcia minút pre Lobotku: Zmierlivá deľba s Espanyolom  Športky.sk
  2. Barcelona vstúpila do sezóny úspešne, Lobotka bol pri remíze Celty Vigo  SME.sk
  3. Celta Vigo s Lobotkom remizovala s Espaňolom  TVNOVINY.sk
  1. VIDEO Šláger Premier League priniesol strhujúce divadlo: Trojbodový gól v posledných minútach  Športky.sk
  1. Trenčín je rozbehnutý: Po Feyenoorde chystá trojmiliónovú lúpež!  NOVÝ ČAS
  2. Veľký úspech a neoceniteľná skúsenosť. Vyhlásil tréner Trenčína Moniz po triumfe nad Feyenoordom  Webnoviny.sk
  3. Trenčín nesmie po vyradení Feyenoordu podceniť Larnaku s legionármi  Profutbal.sk
  4. Trenčín prehrával s Feyenoordom len pár sekúnd. Skvelý postup si ustrážil  PRAVDA.sk
  5. VIDEO: AS Trenčín v odvete udržal Feyenoord na uzde a famózne postupuje do play-off  Aktuality.sk
  1. Dvojnásobná blamáž pre Slovan: Hanba na ihrisku aj v meste!  NOVÝ ČAS
  2. Ševela sa posťažoval na organizátorov: Je to nemysliteľné!  Športky.sk
  3. Futbalisti Slovana Bratislava sa rozlúčili s pohárovou súťažou  TVNOVINY.sk
  4. Chyby na európskej scéne sa trestajú gólmi, vraví tréner Ševela po zápase Slovana s Rapidom  Webnoviny.sk
  1. Vlasko mal v Trnave bloknutú hlavu. Na každom tréningu sa bál, aby sa nezranil  PRAVDA.sk
  2. Vlasko po odchode kritizuje podmienky v Trnave: Každý tréning sa bojíte, aby ste sa nezranili  NOVÝ ČAS
  3. Mal som bloknutú hlavu, povedal Vlasko na margo jeho odchodu z tímu Spartak Trnava  Webnoviny.sk
  1. Medailová žatva Slovenska na juniorskom šampionáte v Čunove, Grigar: Konečne to vyšlo!  Športky.sk
  2. Škáchová je majsterkou Európy, Stanovská a Grigar získali striebro  SME.sk
  3. Vodný slalom-MEJ do 23 rokov: Slovensko má zlato a dve striebra  ŠPORT.sk
  1. Juventus na úvod vydrel triumf, Ronaldo bez gólu. Obrat Neapola proti Laziu  PRAVDA.sk
  2. Ronaldov víťazný za Juventus, obrat Hamšíkovho Neapola na ihrisku Lazia  TVNOVINY.sk
  3. Éra Cristiana Ronalda v Taliansku začína: Najväčšia hviezda môže pozdvihnúť celú ligu  Športky.sk
  1. VIDEO: Podbrezová porazila Zlaté Moravce rozdielom triedy  Aktuality.sk
  2. Podbrezová uštedrila Zlatým Moravciam gólový hetrik  Profutbal.sk
  3. FK Železiarne Podbrezová - FC ViOn Zlaté Moravce  ŠPORT.sk
  1. MFK Zemplín Michalovce - FK Senica  ŠPORT.sk
  1. Dvojgólový Mak po historickom obrate: Zdá sa, že som v Zenite špecialista na obraty  Športky.sk
  2. TOTO tu už dávno nebolo: Najväčší obrat v európskom futbale aj vďaka Slovákovi!  NOVÝ ČAS
  3. VIDEO: Dvojgólový Mak sa podieľal na historickom obrate Zenitu Petrohrad  Šport7.sk
  4. VIDEO: Najúžasnejší obrat v histórii európskeho futbalu mal slovenský rukopis  Aktuality.sk
  1. VIDEO Ó, Messiáš, Messiáš, ty spasiteľ náš: Zázračný génius priviedol Barcelonu k výhre!  Športky.sk
  1. Fanúšikovia Slovana vo Viedni? Krádež na pumpe, v autách kovové tyče  SME.sk
  2. Vyčíňanie fanúšikov vo Viedni bude mať dohru: Policajtke zlomili nohu! Chystajú sa obvinenia  Športky.sk
  3. Fanúšikovia Slovana v Rakúsku vyčíňali, tamojšia polícia ich obvinila z krádeží  TVNOVINY.sk
  1. Bystrica aj Košice uspeli na Memoriáli P. Zábojníka, Slovan opäť prehral  PRAVDA.sk
  2. VIDEO: Slovan sa s turnajom rozlúčil nešťastnou prehrou, Banská Bystrica a Košice s jasnými výhrami  Šport7.sk
  3. Bystrica zdolala na Memoriáli P. Zábojníka Klagenfurt  24hod.sk
  1. "Šošoni" otočili duel so Sereďou, Boženík s ďalším víťazným gólom  Profutbal.sk
  2. Žilina zaznamenala s nováčikom prvú výhru v sezóne  Školský servis TASR (tlačová správa) (blog)
  1. Hamšíkov Neapol otočil zápas z 0:1 na 2:1, Juventus s Ronaldom vydrel víťazstvo 3:2  Webnoviny.sk
  2. VIDEO Premiéra Cristiana Ronalda totálnou drámou: Juventus sa triasol do poslednej sekundy  Športky.sk
  3. VIDEO: Serie A: Štartuje nová sezóna s Cristianom Ronaldom. Tu je prognóza ŠPORT.sk!  ŠPORT.sk
  1. Senica má ďalší bod. V Michalovciach však siahala aj po troch  SME.sk
  2. O zápase bolo rozhodnuté už v prvom polčase, Michalovce si podelili body so Senicou  Profutbal.sk
  3. Pútavý súboj na Zemplíne: Michalovce si podelili body so Senicou  Šport7.sk
  1. Najlepším hráčom boja o Európsky superpohár bol Costa, s kamarátom Ramosom zvádzali tvrdé súboje  Webnoviny.sk
  2. Madridské derby v Superpohári: Diego Costa zničil Real Madrid  NOVÝ ČAS
  3. Atletico Madrid zdolalo Real 4:2 po predĺžení a získalo Superpohár UEFA  TVNOVINY.sk

Hlohovec.info © 2017 powered by: Google News